01 اکتبر, 2020

  • اینستاگرام
تحلیل فضای شهری – میدان آزادی ابهر – پروژه تحلیل فضا – پاورپوینت تحلیل فضا

تحلیل فضای شهری – میدان آزادی ابهر – پروژه تحلیل فضا – پاورپوینت تحلیل فضا

تحلیل فضای شهری – میدان آزادی ابهر – پروژه تحلیل فضاپاورپوینت تحلیل فضا

دانشجویان، معماران و علاقه مندان عزیز شما می توانید در این بخش از وبسایت معماری فراز پروژه تحلیل فضای شهری میدان آزادی شهر ابهر در قالب یک پاورپوینت جامع و قابل ویرایش شامل 51 اسلاید را دانلود و مشاهده کنید . فهرست مطالب کلی پاورپوینت به شرح زیر می باشد :

  • معرفی محدوده
  • عناصر موجود در فضا
  • تحلیل بدنه
  • کیفیت فضا
  • الگوی رفتاری
  • پرسشنامه
  • پیشنهادات

پاورپوینت تحلیل فضای شهری میدان آزادی ابهر

اَبهَر یکی از شهرهای استان زنجان و مرکز شهرستان ابهر است. این شهر با۹۹٬۲۸۵نفر جمعیت در سال ۱۳۹۵، به عنوان دومین شهر پرجمعیت استان زنجان پس از شهر زنجان محسوب می‌شود و به دروازه آذربایجان شهرت دارد.

ابهر در قدیم اوهر نامیده می‌شده‌است. مردم محلی به آن اَبَر می‌گویند. نام ابهر از آب+هر تشکیل شده و در زبان تاتی به معنی آب آسیاب است.

پروژه تحلیل فضای شهری میدان آزادی ابهر

میدان آزادی در طول تاریخ شهر های کنونی همواره جای بخصوصی را به خود اختصاص داده است . این مکان در اکثر شهر هایی که وجود دارند در شمال شهر واقع می شد. میدان آزادی ابهر بالاتر از جاده ترانزیت واقع شده است که سه خیابان اصلی به آن منتهی می شود .

پروژه تحلیل فضای شهری میدان ابهر
میدان آزادی ابهر

خرید پروژه :

 

گروه معماری فراز بخشی از درآمد خود را به طرح حمایت از کودکان نیازمند کشورمان اختصاص داده است با خرید از فروشگاه فراز شما نیز در این طرح شریک خواهید بود .

فراز حامی مرکز نیوکاری نیام

به امید فردایی بهتر

در صورت وجود مشکل در فرآیند خرید یا نداشتن رمز دوم جهت دریافت پروژه می توانید مبلغ فوق را به شماره کارت زیر انتقال داده و سپس با شماره ( ۰۹۳۰۳۶۹۶۷۸۲ )  تماس حاصل فرمائید. ما لینک دانلود فایل را از طریق تلگرام ، واتساپ یا ایمیل برای شما ارسال خواهیم کرد .

۶۰۳۷۹۹۱۹۴۳۱۰۶۶۱۱

بانک ملی

حسین مصلح آبادی فراهانی

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!